Uzman Oto Çekici

Bugüne kadar işinde deneyimli, eğitimli, profesyonel kadromuz ve araç filomuz ile Oto Çekici sektöründe titiz ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle başarıyı daima hedef olarak benimsemiş ve kaliteli hizmet vermek adına çalışmaktayız.  Ömür Oto Kurtarma bir diğer adı ile Uzman Oto Çekici olarak da tanınmanın gururunu yaşıyoruz.

Uzman Oto Çekici olarak sektörde nasıl bir yol izliyoruz.

  • Çağrı merkezimize gelen ihbar en kısa zamanda cevaplanır.
  • Konferans içerisinde oldukça nazik bir şekilde adres bilgisi alınır. Araç durumu öğrenilir, elde ettiğimiz sonuç neticesinde Araç Takip Sistemimize bakılarak hizmet verebilecek türde en yakın çekici yönlendirilir.
  • Araçlarımız Aksaray’ın her yerinde olduğundan dolayı kazalı yada arızalı araca en yakın çekici yönlendirilir ve olağanüstü durumlar haricinde maksimum 30 dakika İçerisinde çekici olay yerine ulaşır.
  • Çekici araç yerine ulaştıktan sonra aracın resimleri dijital fotoğraf makinesi yardımıyla çekilir ve araç kazalı ise hasar ön tespit formu doldurulur . Bu formun içeriğinde genel olarak; aracın kaza yerinde olup olmadığı, adres bilgileri, sigortalının kişisel bilgileri, araç hasarları ve bırakılacağı servis ismi yazıldıktan sonra aracın çekilme işlemi gerçekleştirilir.
  • Son olarak araç bırakılacağı servise getirilir , müşteri ve servis imzası alınarak taşıma işlemine son verilir.
  • Araç güzergahları , araçlarımızın içinde bulunan GPS teknolojisi sayesinde çağrı merkezimizdeki bilgisayardan izlenir.

 

 

Call Now ButtonARAMA YAPHemen Ara